Warning: Illegal string offset 'title' in /home/tursehit/public_html/wp-content/themes/felici/hades_framework/option_panel/options.php on line 37
Online Rezervasyon Hakkında | Çanakkale Turları
stickyimage

ido, budo, gestaş

Online Rezervasyon Hakkında

paypalPayPal www.sehitlikturu.info’da alışverişin ve satışın daha hızlı ve kolay yoludur

Yalnızca e-posta adresiniz ve PayPal şifrenizle, kartınızı cebinizden çıkarmadan alışveriş yapabilirsiniz. Finansal bilgileriniz alıcılar ve satıcılar arasında asla paylaşılmaz. www.sehitlikturu.info’nun tüm kullanıcılarına sunduğu Sıfır Risk Sistemi’ne ek olarak, satın aldığınız ürünler için hiçbir ekstra ücret ödemeden PayPal Alıcı Koruması’ndan yararlanabilirsiniz.

PayPal ile daha hızlı ve kolay alışveriş yapın.
PayPal ile kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan yalnızca e-posta adresiniz ve PayPal şifreniz. Finansal bilgileriniz PayPal deneyimi ve teknolojisi ile 7/24 korunur ve kimse ile paylaşılmaz. PayPal ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

paypalbPayPal nedir?
PayPal, online alışveriş ve satış yapmanın daha hızlı ve kolay yoludur. Kullanıcılar, PayPal hesabı açtıklarında kart bilgilerini yalnızca bir kez girerler. Sonrasında PayPal ile yaptıkları alışverişlerde kart bilgilerini girmeden PayPal’da kayıtlı e-posta adresleri ve şifrelerini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde ödemelerini gerçekleştirirler.

PayPal ile www.sehitlikturu.info’da neler yapabilirim?
Güvenle alışveriş ve satış yapabilirsiniz.
Alışveriş yaparken artık PayPal ile ödeme seçeneğini kullanabilir, kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden kolay ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

PayPal kullanmak ücretli midir?
PayPal ile alışveriş yapmak ücretsizdir.

PayPal hesabım yok, nasıl hesap açabilirim?
PayPal hesabı açmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç dakika sürer. www.paypal.com.tr adresinden hemen bir PayPal hesabı açabilirsiniz.

PayPal ile ilgili yardıma ihtiyacım var, kime ulaşabilirim?
PayPal Yardım sayfasında PayPal ile ilgili sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/helpweb?cmd=_help
PayPal Müşteri Hizmetlerine telefon ile 444 77 01’den veya e-posta ile destek@paypal.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

paypal alt